Profile

Ahmad Aslani

Note: Updating your contact details will reflect on your MAA membership account.

Contact Details

Bio

جاذبه های دیدنی در سفر به کشور هند

در سفر به هند با چالشی بزرگ روبرو می شوید و آنهم انتخاب کردن شهر های دیدنی آن و اقامت در یکی دو تا از آنهاست . زیرا این کشور پهناور در هر گوشه و کنار خود ، جاذبه ای منحصر بفرد دارد و انتخاب کردن یک شهر برای اقامت کار بسیار دشواری خواهد بود  .

 با این حال برخی از شهرهای هند همانند دهلی ، آگرا ، جیپور ، اودی پور قطب های اصلی گردشگری هند  محسوب می شوند و سالانه پذیرای میلیون ها مسافر از سراسر دنیا هستند .

در ادامه این مطلب تور لحظه آخری سفر باتو محبوب ترین جاذبه های گردشگری هند را به شما معرفی می کنیم . پس با ما همراه باشید

شهر دهلی

شهر زیبا و تاریخی دهلی ، پایتخت کشور هند و قطب اصلی گردشگری این کشور بشمار می آید . و اغلب پروازهای هند به مقصد این شهر انجام می گردد و مسافران در وحله اول از این شهر و آثار تاریخی موجود در آن دیدن نموده ، سپس راهی دیگر شهرهای هند می شوند . شهر دهلی در کنار شهر های آگرا و جیپور مثلث طلایی گردشگری  هند هستند .

 شاید اصلی ترین ویژگی دهلی که نظر اکثر گردشگران را به خود جلب نموده وجود بناهای تاریخی بی شمار و با معماری زیبا و شگفت انگیز این شهر باشد . وجود مساجد و معابد باشکوه ، قلعه ها و بناهای زیبای تاریخی که اغلب از دوران یورش مغول ها به جا مانده سبب شهرت بیشتر این شهر شده است . دهلی در نگاه اول شهری  شلوغ و پر هیاهوست و با نگاهی دقیق تر پر از زیبایی و جاذبه خواهد بود .